Піраміда сортер гра для дитини звукова музична / Розвиваюча іграшка дитяча
-6%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 108739
1 480,57 ₴
1 399 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 614-00-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Піраміда 38227 (12) "TK Group" українська озвучка, на батарейках, піаніно 5 режимів, 2 спуску, геометричний сортер, 3 кульки з намистинками, в коробці
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пірамідка |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 365 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 1 року |
| Категорія | піраміда |
- Ціна: 1 399 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




