Дитяче ліжечко з опускаючою боковиною для комфортного сну малюка маятниковий механізм колір білий натуральний
-3%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 143648
6 109,44 ₴
5 899 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 614-00-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче ліжечко з опускаючою боковиною для комфортного сну малюка маятниковий механізм колір білий натуральний

✨ Дитяче ліжечко – затишний острівець для солодких снів! ✨
Ваш малюк заслуговує на найкраще, а ми в imne.com.ua це добре знаємо! 🛏️ Це ліжечко – справжній шедевр турботи, безпеки й стилю:
🔹 Матеріал – натуральний бук, міцний та екологічний.
🔹 Розмір: 1200х600 мм – комфорт для малюка й компактність для кімнати.
🔹 Механізм маятника: легке заколисування без зайвих зусиль (на підшипниках – плавно й тихо).
🔹 Регульована боковина: зручність для мами й тата.
🔹 Поліровані поверхні: гладенько й безпечно – жодних скалок!
Ліжечко гармонійно доповнить будь-який інтер'єр, перетворюючи кімнату на казковий куточок 🌟.
Важливо: постільна білизна та аксесуари до комплекту не входять, але ви можете знайти їх у нашому магазині.
Зробіть вибір на користь якості й затишку разом з imne.com.ua 💖!
💥 Акція: замовляйте зараз та отримуйте знижку! Не зволікайте – комфорт вашого малюка починається тут і зараз. 🛍️
Чому нам довіряють?
✅ Ми продаємо тільки якісну продукцію на ринку
✅ Дуже багато задоволених клієнтів. Гарантія
✅ Багато відправлень, тому вартість доставки у нас низька
✅ Вирушаємо замовлення без передоплат, тому ви можете
✅ Оглянути товар на Новій Почте і тільки після цього прийняти остаточне рішення про купівлю.
✅ Швидка доставка 1-2 дні
✅ Скидки постійним клієнтам
✅ Обмін/Візерунок упродовж 14 днів
✅ Різні форми оплати: кредит, розшарочка, під час отримання або на карту
✅ А ще ми любимо те, чим займаємося, і тому відкриті для спілкування, і з радістю відповісте вам на всі цікаві питання. Звоніть
Відмітні
якості
Ми ретельно вибираємо постачальників, тому продаємо тільки якісний товар
Наші покупці завжди задоволені
Регулярні знижки й акції для наших клієнтів
Гарантія. Обмін/Поворот упродовж 14 днів
Оплата у разі отримання, у розшарочку або кредит
У нас багато відправок, тому вартість доставки низька
відгуки
клієнтів
Дуже задоволені роботою магазину. Закарували дитячий електромобіль. Продавець. Гол дуже легко та точно описував товар і допоміг визначитися з моделлю машинки. Товар виправдав наші очікування. Дитина в захваті! Другого тижня ейфорія! Дуже Вам велике! Ви постачальники дитячого щастя.
Доповнена роботою з компанією! Гарна якість товару (заказували пупса дитині) Обслуговування на висоті! Відчутно, що продавець цінує покупців, відповідальне та порядне ставлення. Дуже добре! І добрих Вам клієнтів!
Швидко відправили, на наступний день отримали машинкі, дитина задоволена. В мене був якийсь глюк не могла проплатити, дали номер картки, перевела кошти на свій страх і ризик, але все прислали і навіть дуже швидко за це окреме дякую.
Дуже дякую за колисочку для малявочки. Дуже задоволені і отриманим замовленням і вашою роботою. Швидко був зворотній зв'язок, гарна консультація і швидка доставка.
Заказували конструктор для малюків ферма)) мегакрута іграшка, задоволені понад очікування) надіслати вчасно, з вибором допомогли, якість гарна)) радую)
Як ми
працюємо?
Замовлення через сайт або телефон (Viber)
Уточнення деталей і підтвердження замовлення
Самовивоз або швидка доставка
Оплата під час отримання або на карту

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжечка | Ліжечко класичне |
| Тип механізму хитання | маятниковий |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Дно ліжечка | дерев'яні ламелі |
| Матеріал фасаду | Натуральне дерево |
| Рівні регулювання висоти ложі | 3 |
| Рівні регулювання передньої стінки | 2 |
| Блокування механізму хитання | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Бук натуральний |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Лак |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота з урахуванням боковин | 90 см |
| Вага ліжечка | 10 кг |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 120 см |
| Ширина спального місця | 60 см |
| Комплектація | |
| Навісний ігровий елемент | не передбачений |
| Пеленальний столик | Ні |
| Захисна профіль-накладка на верхній частині боковин | Так |
| Балдахін | Ні |
| Електронний музичний блок | Ні |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Декоративна подушка | 0 шт. |
| Тумбочка | 0 шт. |
| Комод | 0 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Знімна передня стінка | Так |
| Знімні прути передньої стінки | 0 шт. |
| Система захисту від довільного регулювання ліжечка | Так |
| Можливість трансформації ліжечка в підліткову ліжко | Ні |
| Можливість трансформації ліжечка в письмовий стіл | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | З народження |
| Висота | 900 мм |
- Ціна: 5 899 ₴























