Ліжечко для малюка з якісного дерева маятник з відкидним бортиком висувною шухлядою вільха темно коричневе
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 74155
1 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (67) 614-00-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжечко для малюка з якісного дерева маятник з відкидним бортиком висувною шухлядою вільха темно коричневе

🌟 Фігурне ліжечко на шарнірах – солодкі сни для вашого малюка! 🌙
Уявіть, як ваш малюк засинає у зручному та стильному ліжечку, створеному для комфортних ночей і щасливих ранків.
Ліжечко від магазину imne.com.ua – це справжня знахідка для батьків, які цінують якість і практичність!
✨ Чому це ліжечко таке особливе?
Розмір для матрацика: 120 см * 60 см – ідеально для малюків будь-якого віку!
Можливість регулювання висоти в 3 положеннях. Налаштовуйте так, як зручно саме вам! 👶
Шарнірні з’єднання на 8 підшипниках – м’яке хитання для швидкого засинання! 🛌
Висувний ящик – сховок для іграшок чи білизни. Більше ніякого безладу! 🎁
Дизайн спинки у формі гребеня додає естетики та затишку дитячій кімнаті.
🌈 Ліжечко створене з турботою про безпеку вашої дитини: міцні боковини із двох частин, стійка конструкція та екологічні матеріали.
🛒 Замовляйте улюблене ліжечко вже зараз у imne.com.ua і подаруйте вашому малюку солодкі сни, а собі – спокійний відпочинок.
🎉 Не пропустіть: обмежена знижка! Натисніть "Купити" та зробіть свою покупку просто зараз! 🕒
Чому нам довіряють?
✅ Ми продаємо тільки якісну продукцію на ринку
✅ Дуже багато задоволених клієнтів. Гарантія
✅ Багато відправлень, тому вартість доставки у нас низька
✅ Вирушаємо замовлення без передоплат, тому ви можете
✅ Оглянути товар на Новій Почте і тільки після цього прийняти остаточне рішення про купівлю.
✅ Швидка доставка 1-2 дні
✅ Скидки постійним клієнтам
✅ Обмін/Візерунок упродовж 14 днів
✅ Різні форми оплати: кредит, розшарочка, під час отримання або на карту
✅ А ще ми любимо те, чим займаємося, і тому відкриті для спілкування, і з радістю відповісте вам на всі цікаві питання. Звоніть
Відмітні
якості
Ми ретельно вибираємо постачальників, тому продаємо тільки якісний товар
Наші покупці завжди задоволені
Регулярні знижки й акції для наших клієнтів
Гарантія. Обмін/Поворот упродовж 14 днів
Оплата у разі отримання, у розшарочку або кредит
У нас багато відправок, тому вартість доставки низька
відгуки
клієнтів
Дуже задоволені роботою магазину. Закарували дитячий електромобіль. Продавець. Гол дуже легко та точно описував товар і допоміг визначитися з моделлю машинки. Товар виправдав наші очікування. Дитина в захваті! Другого тижня ейфорія! Дуже Вам велике! Ви постачальники дитячого щастя.
Доповнена роботою з компанією! Гарна якість товару (заказували пупса дитині) Обслуговування на висоті! Відчутно, що продавець цінує покупців, відповідальне та порядне ставлення. Дуже добре! І добрих Вам клієнтів!
Швидко відправили, на наступний день отримали машинкі, дитина задоволена. В мене був якийсь глюк не могла проплатити, дали номер картки, перевела кошти на свій страх і ризик, але все прислали і навіть дуже швидко за це окреме дякую.
Дуже дякую за колисочку для малявочки. Дуже задоволені і отриманим замовленням і вашою роботою. Швидко був зворотній зв'язок, гарна консультація і швидка доставка.
Заказували конструктор для малюків ферма)) мегакрута іграшка, задоволені понад очікування) надіслати вчасно, з вибором допомогли, якість гарна)) радую)
Як ми
працюємо?
Замовлення через сайт або телефон (Viber)
Уточнення деталей і підтвердження замовлення
Самовивоз або швидка доставка
Оплата під час отримання або на карту

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжечка | Ліжечко класичне |
| Тип механізму хитання | маятниковий |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Дно ліжечка | дерев'яні ламелі |
| Матеріал фасаду | Натуральне дерево |
| Рівні регулювання висоти ложі | 3 |
| Рівні регулювання передньої стінки | 2 |
| Блокування механізму хитання | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Лак |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота з урахуванням боковин | 90 см |
| Вага ліжечка | 10 кг |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 120 см |
| Ширина спального місця | 60 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Розміщення скриньки | Внизу |
| Навісний ігровий елемент | не передбачений |
| Пеленальний столик | Ні |
| Захисна профіль-накладка на верхній частині боковин | Ні |
| Балдахін | Ні |
| Електронний музичний блок | Ні |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Декоративна подушка | 0 шт. |
| Тумбочка | 0 шт. |
| Комод | 0 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Знімна передня стінка | Так |
| Знімні прути передньої стінки | 0 шт. |
| Система захисту від довільного регулювання ліжечка | Так |
| Можливість трансформації ліжечка в підліткову ліжко | Ні |
| Можливість трансформації ліжечка в письмовий стіл | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | З народження |
| Висота | 900 мм |
- Ціна: 1 ₴























