Іграшкова машинка позашляховик на радіокеруванні світло фар Реалістичний Джип Range Rover на р/к для ігор по бездоріжжю
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 132451
1 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (67) 614-00-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкова машинка позашляховик на радіокеруванні світло фар Реалістичний Джип Range Rover на р/к для ігор по бездоріжжю

Жив собі Джип, який мріяв про пригоди. 🚙 Він не просто Джип — це справжній супергерой на радіокеруванні з масштабом 1:16. І хоча в нього був скромний вигляд, варто було йому виїхати на трасу, як усі інші машинки мерехтіли в його дзеркалах заднього виду! 🌟

Завдяки потужному акумулятору 3.7V, він міг долати перешкоди будь-якої складності. Його гумові колеса з текстурним малюнком гарантували чудове зчеплення навіть на найскладніших дорогах, а яскраві фари освітлювали шлях, наче він був зіркою світлового шоу! Пульт управління дозволяв контролювати кожен рух: вперед, назад, вправо, вліво — бездоганна маневреність на будь-якій трасі. В комплекті був навіть USB-кабель для швидкої підзарядки, щоб не втрачати жодної хвилини пригод.

Цей Джип не просто розважав, він розвивав: дрібну моторику, координацію рухів, і головне — фантазію! Ідеальний подарунок для малих гонщиків, які мріють підкорювати нові вершини бездоріжжя. Магазин imne.com.ua знає, що потрібно для справжніх пригод, тому цей Джип — найкращий вибір! 🚀

Не забувай, що в магазині imne.com.ua діють знижки! Поспішай за своєю пригодою вже сьогодні! 🎉
Чому нам довіряють?
✅ Ми додатково й без плати надійно пакуємо товар, для того, щоб Ви отримали своє замовлення в ідеальному стані. Водночас ви заощаджуєте на пакованні під час отримання.
✅ За 5 років роботи в нас з'явилося багато задоволені клієнтів, і приблизно тисячі відгуків на сайті.
✅ Вирушаємо Ваше замовлення в найкоротші терміни, тому що всі товари в наявності на нашому складі
✅ Часто проводим акції та розпродажі, тому виділений вами товар, не зберігається у нас довго.
✅ 7 захищених способів оплати онлайн. Також у нас ви можете оформити кредит, оплатити частинами, або в розшарочку.
✅ Обмін/Повернення товара, якщо вам не сподобається.
✅ А ще ми любимо приносити радість для дітей і з радістю відповідаємо вам на всі запитання.
Відмітні
якості
Ми ретельно вибираємо постачальників, тому продаємо тільки якісний товар
Наші покупці завжди задоволені
Регулярні знижки й акції для наших клієнтів
Гарантія. Обмін/Поворот упродовж 14 днів
Оплата у разі отримання, у розшарочку або кредит
У нас багато відправок, тому вартість доставки низька
відгуки
клієнтів
Дуже задоволені роботою магазину. Заказували дитячий електромобіль. Продавець. Гол дуже легко та точно описував товар і допоміг визначитися з моделлю машинки. Товар виправдав наші очікування. Дитина в захваті! Другого тижня ейфорія! Дуже Вам велике! Ви постачальники дитячого щастя.
Доповнена роботою з компанією! Гарна якість товару (заказували пупса дитині) Обслуговування на висоті! Відчутно, що продавець цінує покупців, відповідальне та порядне ставлення. Завдяки! І добрих Вам клієнтів!
Швидко відправили, на наступний день отримали машинкі, дитина задоволена. В мене був якийсь глюк не могла проплатити, дали номер картки, перевела кошти на свій страх і ризик, але все прислали і навіть дуже швидко за це окреме дякую.
Дуже дякую за колисочку для малявочки. Дуже задоволені і отриманим замовленням і вашою роботою. Швидко був зворотній зв'язок, гарна консультація і швидка доставка.
Заказували конструктор для малюків ферма)) мегакрута іграшка, задоволені понад очікування) надіслати вчасно, з вибором допомогли, якість гарна) радую)
Як ми
працюємо?
Замовлення через сайт або телефон (Viber)
Уточнення деталей і підтвердження замовлення
Самовивоз або швидка доставка
Оплата під час отримання або на карту

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Радіус дії | 10 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 300 г |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 ₴























